Hesabınızda yeterli bakiyeniz bulunmamaktadır. Sohbete başlamak için sohbet paketi alınız. Sohbet Paketi Satın Al kapat
10 sn içerisinde geri aranacaksınız kapat

MobilDost'a Giriş Yapın

Güvenli, Ucuz ve Sınırsız Sohbetin Adresi

MobilDost'a Hoşgeldin . MobilDost yeni insanlar ile tanışma ve konuşma imkanı sunan dinamik online bir arkadaşlık platformudur. Üye olmak ücretsizdir.

Mobildost'u ararken kullanacağın telefon numarasını başında "0" olmadan, 10 haneli olarak yazınız
Şifrenizi mi unuttunuz? Şifremi Gönder
Henüz Mobildost Hesabın Yoksa Hemen Üye Ol
kapat
yeni üyelik

MobilDost'a Üye Olun

Güvenli, Ucuz ve Sınırsız Sohbetin Adresi

MobilDost yeni insanlar ile tanışma ve konuşma imkanı sunan arkadaşlık platformudur. Üye olmak ücretsizdir.

Mobildost'u ararken kullanacağın telefon numarasını başında "0" olmadan, 10 haneli olarak yazınız
Şifreniz 6 karakter olmalıdır ve sadece rakam içermelidir
Zaten üye misiniz? Giriş Yap
kapat

MobilDost Şifremi Unuttum

Güvenli, Ucuz ve Sınırsız Sohbetin Adresi

MobilDost'a Hoşgeldin . MobilDost yeni insanlar ile tanışma ve konuşma imkanı sunan dinamik online bir arkadaşlık platformudur. Üye olmak ücretsizdir.

Mobildost'u Ararken Kullanacağın Telefon Numarasını başında "0" olmadan, 10 haneli olarak yazınız
güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu yazınız
Geri Dön
Henüz Mobildost Hesabın Yoksa Hemen Üye Ol
kapat

MobilDost Site Kullanım Şartları

Geri Dön

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz. Bu arkadaşlık sitesini kullanan ve hizmet alan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır: Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (‘site’) mobildost.org adresinin(Firma) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.


1. Sorumluluklar
a.Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
b.Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
c.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.
d.Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
e.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

2. Fikri Mülkiyet Hakları
2.1. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

3. Gizli Bilgi
3.1. Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.
3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
3.3. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

4. Garanti Vermeme:
İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ UYGULANABİLİR KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER "OLDUĞU GİBİ” VE "MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ GARANTİLER DE DÂHİL OLMAK ÜZERE HİZMETLER VEYA UYGULAMA İLE İLGİLİ OLARAK (BUNLARDA YER ALAN TÜM BİLGİLER DÂHİL) SARİH VEYA ZIMNİ, KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR.

5. Kayıt ve Güvenlik
Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir. Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.

6. Mücbir Sebep
Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

7. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik
İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

8. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler
Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

9. Tebligat
İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi, gsm no vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin ve gsm nosunun geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

10. Delil Sözleşmesi
Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

11. Uyuşmazlıkların Çözümü
İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

MobilDost Site BildirimiSohbete Başla
kapat

Ana Sayfa

Sohbet Arkadaşları

Sohbet Paketi Al

Hesabım
Güvenli, Ucuz ve Sınırsız Sohbetin Adresi

Sıkça Sorulan Sorular

1. Mobil Dost nedir?

MobilDost dünyanın her yerinde Türkçe konuşan yeni insanlar ile tanışma ve konuşma imkanı sunan, bu imkanı sunarken de güvenlik ve gizliliğe önem veren eğlenceli, dinamik ve online arkadaşlık platformudur. MobilDost üyeleri birbirleri ile konuşurken keyifli zaman geçirebilir ve tüm dünyadan yeni dostluk ve arkadaşlıklar kurabilirler.

2. Mobil Dost Nasıl Çalışır?

MobilDost'ta canlı sohbete başlamak için hesabınızda dakikanız bulunmalıdır. Ana sayfada bulunan “Üye Ol” butonuna tıklayın, arama yapacağınız telefon numaranızı girin ve kendinize bir şifre belirleyin. Unutmayın aldığınız sohbet paketini yalnızca bu numaradan aradığınızda kullanabilirsiniz. Bu nedenle lütfen numaranızı doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. Sohbet Paketi almak için istediğiniz ödeme yöntemlerinden birini seçin. Satın alma işleminiz tamamlandığında sohbet paketiniz yüklenmiş olacak. Mobildost numarasını arayarak veya seçtiğiniz sohbet arkadaşının profil resmindeki “ARA” butonuna tıklayarak dilediğiniz sohbet arkadaşı ile canlı sohbete başlayabilirsiniz.

3. Mobil Dost’ta Abonelik Var mı?

MobilDost platformunda abonelik söz konusu değildir. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar sohbet paketi yükleyip canlı sohbete başlarsınız. Ödeme bilgilerinizin kaydı tutulmaz ve sistem hiç bir şekilde otomatik olarak ödeme çekmez.

4. Mobil Dost Üyeliği Ücretli midir?

MobilDost platformuna üye olmak ücretsizdir. Ancak canlı sohbete katılmak için sohbet paketlerinden size uygun olan birini seçip satın almanız gereklidir.

5. Mobil Dost’ta Canlı Sohbet İçin Telefon Faturama Ekstra Bir Ücret Yansır mı?

Hayır, Mobildost üyeleri ile canlı sohbet için satın aldığınız sohbet paketi dışında ekstra hiç bir bedel ödemezsiniz. Faturanıza yalnızca tarifenize göre 0212 alan kodlu sabit bir numara arama bedeli yansıyacaktır.

6. Mobil Dost’ta Sohbet Paketi Nasıl Alabilirim?

Web sayfamızda bulunan ”Sohbet Paketi Al” sekmesinden satın almak istediginiz paketi ve ödeme yöntemini seçip, yönlendirmeleri takip ederek seçmiş olduğunuz paketi satın alabilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra sohbet paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

7. Mobil Dost’u Her Yönden Arayabilir miyim?

Evet; MobilDost platformu erişim numarasını tüm yönlerden hatta yurt dışından bile arayabilirsiniz. Önemli olan sistemi arayacağınız numarayı Mobildost üyelik formuna doğru yazmış olmanız. Çünkü unutmayın, Mobildost platformu sizi yalnızca telefon numaranızdan tanır.

8. Mobil Dost’u Yurtdışından Arayabilir miyim?

Evet yurt dışından da arayabilirsiniz. Ancak yurt dışından yapacağınız aramalarda, şayet roaming kapsamındaysanız bağlı bulundugunuz telefon şirketine tanımlı tarife tipinize göre telefon faturanıza ayrıca bir yurt dışı konuşma ücreti yansıyabilir. Ancak yurt dışında yaşıyor veya yerel bir hat kullanıyorsanız faturanıza Türkiye’yi arama ücretiniz neyse o yansır.

9. Mobil Dost’ta Almış Olduğum Sohbet Paketlerinin Kullanım Süresi Var mı?

MobilDost’ta satın almış olduğunuz sohbet paketlerinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Dilediginiz zaman sohbet paketinizi kullanabilirsiniz.

10. Sohbet Paketi Alımlarında Ödeme Bilgilerimin Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Mobil Dost platformu, sohbet paketi alımlarında vermiş olduğunuz hiç bir ödeme bilgisini saklamaz. Tüm kredi/banka kartı işlemleri ödeme alt yapısı hizmeti veren PCI Veri Güvenliği Standartı Sertifikasyonuna sahip, BDDK lisanslı aracı ödeme kuruluşu tarafından yapılır. Tüm kredi/banka kartı işlemleri 3DSecure ile yapıldığı için platformdaki ödeme alt yapısı son derece güvenlidir.

11. Kişisel Verilerimin Gizliliği ve Güvenligini Nasıl Sağlıyorsunuz?

MobilDost platformunda sizden hiç bir kişisel veriniz talep edilmez, sadece üye olurken sistemi aramak için kullanacağınız telefon numarası bilgisi istenir. Telefon numaranız, 6698 saylı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamnda korunuyor olacaktır.

12. Bir Sorun Yaşarsam Ne Yapmalıyım?

MobilDost platformunda bir sorun yaşamanız halinde [email protected] adresine mail gönderebilir, iletişim bölümünden bize mesaj atabilir ya da “Canlı Destek” üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek yaşamış olduğunuz soruna hızla çözüm üretecektir.

13. Arama Yaptıgımda Görüşme Yapacagım Kişi Telefon Numaramı Görebiliyor mu?

MobilDost platformunda sohbet arkadaşları birbirlerinin telefon numarasını asla göremez. Platform için üyelerin gizliliği esastır.

14. Sohbet Kredim Yok,Üyeniz Arayabilir mi?

Hesabınıza tanımlı sohbet krediniz bulunmuyorsa üyemiz sizi arayamaz. Hesabınıza yüklenmiş sohbet süreniz varsa üyemiz sizi geri arayabilir.